КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


4 жовтня люди всіх країн відзначили Всесвітній день захисту тварин.      У нашій школі відбувся тематичний захід до Всесвітнього дня захисту тварин, який відзначається в Україні з 2000 року.


      Діти дізналися про історію виникнення свята. Відзначення цього дня саме 4 жовтня не є випадковим. Адже в цей день вшановується пам’ять святого Франциска Ассізького - покровителя та заступника "братів наших менших".


     Новою для дітей була інформація про появу першого товариства захисту тварин у Англії в 1824 році, про проголошення Декларації прав тварин 1978 року, про створення Всесвітнього товариства захисту тварин у 1981 році.
     Учні початкової школи дізналися про вплив тварин на життя та здоров’я людини, про лікування за участі таких тварин, як коти, собаки, коні та дельфіни, про користь від спілкування людини з тваринами. Сформували первинні уявлення про правила догляду за собаками і котами; закріпили знання та навички безпечної поведінки при зустрічі з дикими тваринами.

Учениця 1-Б Троць Маргарита розповіла про свого вихованця Ваську.

А учні 3-А класу з задоволенням намалювали своїх улюблених тварин.
     Була проведена вікторина «Впізнай породу»

А діти 3-4 класів прийняли активну участь конкурсі ерудитів «Я у світі не один, що я знаю про тварин ?», яка поглибила знання учнів про життя друзів наших менших, допомогла побачити прекрасне навколо себе. Звісно, не обійшлося і без мандрівки віртуальним зоопарком, яку запропонувала дітям бібліотекар, показавши відеосюжет про бердянський зоопарк. Діти пригадали неодноразові екскурсії до зоопарку «Сафарі».

Під час проведення заходу, дітям для ознайомлення була представлена тематична книжкова виставка. Наприкінці свята діти із задоволенням інсценізували уривки з казок, нагадавши своїм одноліткам про необхідність піклування про домашніх улюбленців.
     Любов до тварин — це відповідальність за них. І цю відповідальність рівною мірою несуть і дорослі і діти.
     Все почуте і побачене виховує в дітях гуманне та відповідальне ставлення до тварин, чуйність, доброту, милосердя.
     

09.10.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-