КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Зимові свята


Святкова атмосфера у нашій школі запанувала ще на початку грудня. Діти з нетерпінням чекали початку новорічних святкувань та старанно готувалися до них: прикрашали свої спальні та класні кімнати, вчили вірші та пісні, готували новорічні сценки.

Першими в гості до наших вихованців напередодні Дня Святого Миколая завітали представники відділу молоді та спорту виконкому Бердянської міської ради зі святково-розважальною програмою, різноманітними конкурсами та іграми. Справжньою несподіванкою для дітей став сніговий генератор, який подарував усім чудовий настрій.

Вранці 19 грудня всі діти під подушками знайшли подарунки від Святого Миколая. З самого ранку в школі лунав сміх, панував гарний настрій, і діти з натхненням готувалися до святкового заходу. Наші вихованці показали чудовий святковий захід присвячений Дню Святого Миколая «Святий Миколай йде - Різдво веде», на якому проявили всю свою старанність, талановитість та, навіть, акторську майстерність. На свято до дітей прийшли депутати Бодасюк Олена Юріївна, Безверхий Володимир Петрович, Букало Сергій Іванович, військовослужбовці Бердянського прикордонного загону, працівники кав`ярні «Французька булочна», батьки, родичі, та знайомі дітей.

20 грудня студенти Бердянського державного педагогічного університету подарували нашим вихованцям святкову програму «Новорічна казка». Гості разом з дітьми співали, танцювали, водили хороводи, грали в ігри. Цього ж дня наші друзі «Першого Антикафе Бердянська ЧАС Є» розважали дітей ляльковим театром та ігротекою.

21 грудня святкування у нашій школі продовжилися. Цього дня учні молодших класів перевтілилися в казкових героїв та разом зі вчителями та вихователями показали свої інтерпретації новорічних казок. На свято діти запросили своїх батьків та родичів. Всі разом: діти, батьки, вихователі, вчителі, водили хороводи та співали пісні навколо святкової ялинки.

22 грудня учні середніх та старших класів виступали біля красуні-ялинки. Незвичайні костюми, оригінальні сценки, виступи вокального та танцювального колективів, святкова дискотека, посмішки та жарти – все це дарувало і самим дітям, і всім присутнім святковий настрій.

25 грудня на запрошення Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА 30 вихованців нашого закладу відвідали Новорічне свято з інтермедією біля ялинки та переглядом казки «Як Вовк з Сірим Різдво рятував». Ця поїздка стала ще одним подарунком для наших дітей.

Адміністрація та вихованці нашого закладу щиро дякують гостям за цікаві ігри та конкурси, чудовий настрій, подарунки, та бажають всім міцного здоров`я, добробуту, миру та злагоди, здійснення бажань.

Хай щастить усім у новому році!

26.12.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-