КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
Головна


Зима прийшла - свята привела
     "Зима прийшла - свята привела". І дійсно: взимку майже щодня – свято. Зимових свят з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Це завжди веселі розваги, святковий настрій, чарівні сподівання на майбутнє і безліч подарунків! Вихованці всіх вікових груп змогли вдосталь насолодитися веселими іграми біля новорічної ялинки, перевірити свої творчі здібності у новорічних театралізованих виставах, наповнитися духом новорічних і різдвяних свят.

     А на День Святого Василя група колядників-щедрувальників пройшла коридорами школи, завітала у кожний куточок нашого рідного дому, привітала усіх мешканців школи з Різдвом Христовим та Новим роком, познайомила дітей з історією цих давніх свят та традиціями наших предків, які свято зберігає український народ. Щиро лунали колядки й щедрівки. Діти, від найменших до найстарших, прославляли народження маленького Ісуса, бажали шкільній громаді щастя, здоров’я, достатку у Новому році на довгії-довгії літа.

     І, звичайно, подарунки! Цукерки, фрукти, іграшки від Діда Мороза і Снігуроньки, від благодійних фондів «Вічні цінності», «Нове покоління», «Мама +Я», «Усмішка», «Маяк», обласної прокуратури, від волонтерів, від мешканців Запоріжжя, Дніпра, від громадян та організацій міста Бердянськ , від відвідувачів супермаркету «Сільпо». Як приємно, що є багато добрих, чуйних людей, які мають бажання подарувати нашим дітям свято. Велика їм подяка!     

21.01.2021

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-