КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Хто дружити з нами буде, про хвороби той забуде     З метою формування свідомого ставлення до свого здоров’я, оволодіння необхідними життєвими навичками та використання їх у повсякденному житті в молодшій групі «Вишенька» був проведений цикл тематичних занять під назвою «Хто дружити з нами буде, про хвороби той забуде».


     У цікавій та зручній для малят формі вихователь Оксана Пардо познайомила допитливих малюків з основними правилами профілактики інфекційних захворювань.


     Діти завітали у гості до Мийдодира та дізналися дуже багато цікавого, відгадували загадки, читали віршики. Зацікавила малюків гра «Скринька здоров’я» з предметами особистої гігієни , які допомагають нам залишатися чистими, позбавлятися бруду та мікробів. За допомогою Мийдодира складали “Правила миття рук” та вправлялися на практиці в митті рук за складеними правилами.


     За допомогою гри «Ми маленькі – ми чистенькі» вчилися піклуватися про власне тіло та закріплювали основні правила гігієни.


     Під час проведення дослідів під назвою «Чиста вода - для мікробів біда», «Коли чхаєш - ротика прикриваєш» дошкільнята дізналися, як розповсюджуються віруси та мікроби.


     Малюки із захопленням створювали колективну роботу«Мікроби та віруси навколо нас» в техніці дудлінг


     Під керівництвом вихователя діти вчилися дотримуватися певної дистанції, вправлялися прикривати ротик під час чхання та кашлю, вчилися правильно одягати та знімати маску.

02.04.2021


      Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-