КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень англійської мови у початковій школі


У нашій школі з 05 лютого по 09 лютого для учнів молодших класів було проведено Тиждень англійської мови. На учнів чекала насичена та цікава програма заходів.

Предметний тиждень відкрили учні 4 класу, які змагалися у турнірі знавців англійської мови «The best in English». Діти показували свої навички у складанні діалогів, виконували різні пошукові завдання та із неабияким завзяттям виготовляли листівки-запрошення «Welcome to Ukraine».

У вівторок учні 3 А класу віртуально подорожували Великою Британією, поповнювали свої знання про англійські традиції, історичні та архітектурні пам`ятки, а наприкінці уроку-презентації перевіряли свої знання, виконуючи тестові завдання.

У середу наші наймолодші школярі, учні перших класів, знайомилися з Англією. Вони переглядали відео, активно брали участь у бесідах, а також із задоволенням змагалися у конкурсі малюнків «My favouritе English letter».

В четвер учні 2 та 3-А класів взяли участь у конкурсі малюнків «My favourite hero of English fairy tale» та продемонстрували свої знання у інтелектуальній грі «What?Where?When?».

У п`ятницю учні 2 класу визначали найкращого знавця англійської мови, а діти 3-Б класу відвідали урок-презентацію «English Cities».

Цього ж дня було підведено підсумки Тижня англійської мови: визначено та нагороджено найактивніших учнів, оформлено виставку дитячих малюнків, листівок та стіннівок.

Дякуємо наймолодшим учням школи за проявлену активність, кмітливість та зацікавленість під час участі у заходах, присвячених Тижню англійської мови, які підготувала вчитель англійської мови Михальова Тетяна Сергіївна.

12.02.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-