КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень англійської мови


З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань дітей, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання та духовного багатства учнів з 22.01.18 р. по 26.01.18р. у нашій школі було проведено Тиждень англійської мови.

На початку тижня учні мали можливість відчути себе представниками різних країн та прийняти участь у зустрічі-презентації англомовних країн світу.

Протягом тижня діти удосконалювали свої знання, уміння та навички , отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію , розвивали творчі здібності, самостійність, естетичні смаки. Було проведено конкурс на кращого актора « Funny English», діти з великим задоволенням приймали участь у інсценуванні казки «Animal Planet», проявили кмітливість в інтелектуальній грі «What? Where? When? », самостійно розробляли презентації проекту «Best British Music Bands of the 21st Century», учням було представлено багато цікавого відеоматеріалу:

«Відеоподорож до Великої Британії», «Топ- 10 цікавих фактів про королеву Єлизавету II»,«The Big World Of The Cinema». Проведено вікторину «The best in English» , засідання клубу знавців кінематографії « Charlie Chaplin»,виготовлення стіннівок «30 Healthy Habits». Була організована виставка дитячої американської та британської літератури «Books Fair», де діти могли ознайомитися із літературними творами ,написаними англійською мовою, організовано виставку -конкурс на кращу учнівську поробку «Ми-учні креативні!». Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів.

Наприкінці тижня були підведені підсумки проведення Тижня англійської мови та відзначені найактивніші учні, які в свою чергу подякували своїй вчительці англійської мови Губановій Євгенії Олександрівні за цікаві заходи під час проведення Тижня англійської мови.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні Тижня англійської мови. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!

02.02.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-