КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень з української мови та літератури     Традиційно в березні в нашому закладі пройшов предметний тиждень з української мови та літератури, зорганізований фаховими вчителями Головко І.М. та Носаченко Л.М.


     Учням 5 – 11 класів було запропоновано різноманітний та насичений план заходів. У рамках тижня презентовано 9-й учнівський літературний альманах «Проба пера» (редактори – Носаченко Л. М., Головко І. М.), який уже 5-й рік поспіль об'єднує творчих здобувачів освіти нашого закладу. Цього року до збірки ввійшли авторські твори неодноразової переможниці Всеукраїнських та обласних конкурсів дитячої та юнацької творчості учениці 11 класу Євстафієвої В. Свій поетичний доробок випускниця презентувала учням 5-11 класів.
     Для учнів 10 -11 класу пройшли літературні читання – знайомство з сучасною поетичною творчістю митців Запорізького краю. У його рамках вчитель Носаченко Л.М., член літературної групи «Перший поверх» й активна дописувачка альманаху, учасниця Міжнародного літературно-музичного фестивалю «Зірка Різдва» представила авторські поезії, які було відзначено на цьому конкурсі та вміщено в однойменному альманасі фестивалю.
     Учні всіх класів із зацікавленням складали й розв’язували мовно - літературні кросворди, ребуси, вікторини, тематичні стіннівки тощо.
     Взято участь у Всеукраїнському онлайн – конкурсі # ТГШ205: «Таємниця генія Шевченка».
     Школярі вправлялися в складанні сенканів на актуальні теми: «Мрія» (5-6 класи), «Крила» (7-8 класи), «Правда» (9-11 класи). Вихованці 5-11 класів під час квесту «Що ми знаємо про Тараса Шевченка?» (організатор – Чепурна Г.Г.) ще раз перевірили свої знання про життя і творчість Великого Кобзаря. Старшокласники, готуючись до ЗНО, створювали комп’ютерні презентації «Життєвий і творчий шлях українських письменників». Під час предметного тижня і перерви були лінгвістичними: досвідчені майстри слова допомагали удосконалювати вміння говорити українською правильно.
     Усіх: і дорослих, і дітей – об’єднав флешмоб «Возвеличимо слово Кобзаря», який був представлений на щорічному традиційному святковому загальношкільному заході – урочистому відзначенні 205-річчя з Дня народження духовного Батька української нації Тараса Шевченка «Вшануймо слово Кобзаря!» (організатори – Головко І.М., Денега І.В.).


     

20.03.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-