КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень початкової школи      Щорічно ми поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовуються в режимі Тижня початкової освіти.


      Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Для цього ми організували «Ярмарку цікавих ідей» і в кожному класі «Скриньку побажань». Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри.


      Цікаво пройшла гра «Подорож океаном Знань». Учні 1-А та 2-А класів вміло проявили ерудицію, кмітливість та здобуті на уроках математики знання.


      Подорож розпочалася розминкою капітанів. Розв’язавши цікаві задачі, вони побудували корабель.
     А назву корабля розшифрувала команда, розв’язавши приклади.

Зірки в небі допомогли мореплавцям визначити шлях до острова.
     На острові дітей зустріли мешканці веселими танцями і яскравим феєрверком з геометричних фігур.
     А добрий пірат приніс лист з загадками та ребусами, які сам не зміг розгадати.
     Виконавши всі завдання, діти отримали піратську скриню зі смачними подарунками.

Однією з найважливіших цілей проведеного заходу - посилення інтересу учнів до математики, розвиток творчих і математичних здібностей школярів, можливість для кожного з них знайти застосування своїм знанням. Учні 1-Б і 3 класів провели конкурсно-розважальну гру «Знавці української мови».
     Гра проводилась у вигляді змагання двох команд «Козачата» і «Україночки». Вболівальники активно підтримували всіх гравців. Завдання учасникам приготував незвичайний гість – Барвінок.
     Діти мали змогу показати вміння спілкуватися в колективі й знаходити спільне рішення ( конкурси «Привітання команд», розминка «Загадкова»),
     проявити самостійність та креативність мислення ( конкурс «Кмітливі капітани»), збагатити словниковий запас рідної мови, розвивати логічне мислення ( конкурс «Шифрувальник»).
     В конкурсі «Домашнє завдання» учні проявили свої ораторські здібності, продекламувавши вірші про українську мову. Між конкурсами учасники та глядачі мали можливість відпочити під веселі руханки, заспівати пісню.
     По закінченню святкової гри діти захоплено ділилися зі старшокласниками враженнями про побачене: з задоволенням наспівували мотиви народних пісеньок, загадували загадки, повторювали прислів’я, які припали їм до душі. Піднесений настрій не залишав всіх протягом дня.


     Все життя людина намагається удосконалити годинник, щоб пильнувати за часом, щоб не втрачати жодної хвилиночки. Час завжди іде вперед.


     Діти 2-Б класу запросили всіх учнів початкової школи на виставу « Бережи кожну хвилину».
     В гості до дітей завітав сам Король Час з Королевою і своїми доньками – Стрілочками, та вірними друзями Бароном Минуле і Графом Майбутнє.
     В королівстві трапилась біда – зла чаклунка Марена, щоб зупинити час, вкрала Секундну Стрілочку, бо дуже не хотіла старіти!
     Про це дізналися від її посланця. На допомогу прийшла добра Фея Справедливість
     Закінчилось свято веселим флешмобом,у якому взяли участь мешканці Годинникового королівства і всі гості.Природа — це весь навколишній світ, що оточує нас, а людина — це єдина істота, яка змінює цей світ, тому це «втручання» має бути, насамперед, розумним! Впродовж дня Довкілля діти поринули у вивчення загадкового світу матінки природи. Саме з метою виховання правильного та дбайливого ставлення до навколишнього середовища учні четвертих класів провели вікторину «Я у світі не один, що я знаю про тварин». Інтелектуальна вікторина проводилась у вигляді подорожі по станціях. Кожна команда отримала маршрутний лист з етапами шляху. На першій зупинці «Розташуйка» діти згадали, що належить до живої, неживої природи, а що зроблено руками людини.
     На станції «Пташине царство» діти відгадували загадки, ділилися корисною та цікавою інформацією «Що про пташину знаю я».
     На станції «Господарі лісу» розгадували метаграми, розширювали знання про «зелений дім» і його мешканців. Про красу природи створено низку поетичних легенд, міфів, пов’язаних з найбільш відомими рослинами і тваринами. На станції «Плутанина» діти відновлювали прислів’я, приказки та прикмети .
     На станції «Кросвордна» позмагалися в конкурсі «Розкажи мені хто я, де хатинонька моя?», презентували своїх домашніх улюбленців.
     Цьогоріч ці січневі дні видалися по особливому теплими на яскраві посмішки, прихильними на чуйні та відверті розмови, вражаючими на бурхливі враження. Тиждень завершився, у пам’яті залишаться спогади. А творчі педагоги, підсумовуючи роботу, вже планують чим здивувати у 2019-2020 навчальному році !!!


     

07.02.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-