КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень географії

    У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування у здобувачів освіти загально-навчальних та спеціальних умінь, зокрема таких важливих, як уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. В період з 18 по 22 листопада 2019 року в нашому закладі проходив Тиждень географії, метою якого було формування географічної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з природознавчих наук .

     Вчитель географії, Кузнєцова Ольга Сергіївна спланувала роботу тижня так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності у здобувачів освіти , були цікавими, корисними, сприяли їхньому інтелектуальному та творчому розвитку. Згідно плану проведення Тижня географії з 5-6 класами було проведено географічну гру «Світова скарбниця рекордів» (5 клас), «Цікава географія» (6 клас), розгадували ребуси, загадки, розбирали веселі вірші на увагу.

     Для здобувачів освіти 7-9 класів проводились «Мандрівка в країну Кросвордію», конкурс знавців географії. В 10-11 класах було проведено географічну вікторину.     Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювання учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.     Було також проведено «Екологічний марафон», до якого були залучені здобувачі освіти 6-11 класів. Мета марафону: привернути увагу учнів до проблеми сміття; розвивати екологічне мислення; виховувати бережливе ставлення до природи.     Оскільки провідною темою Тижня стала саме екологічна ситуація на нашій планеті, то було створено книгу (лепбук) «15 найбрудніших водойм планети». Участь у створенні взяли здобувачі освіти 6-11 класів, що мають творчі здібності.     Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

     

26.11.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-