КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Вихідний із добрими друзями

     Благодійний показ повнометражного анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» відбувся 2 червня у нашій школі. Це – дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу і про те, що справжнє геройство не у фізичній силі, а у силі духу.
     Але найприємніше те, що цей подарунок нам представив безпосередньо постановник анімаційних сцен, актор та режисер театру і кіно, заслужений артист України, Віктор Андрієнко.
     Наш шановний гість має непересічне почуття гумору, тому знайти спільну мову з дитячою аудиторією вдалося миттєво. І актор, і діти отримали позитивний заряд від спілкування. Віктор Миколайович розповів про створення стрічки про Микиту Кожум’яку, про багаторічну роботу над нею великого колективу професіоналів не лише в Україні, а й за кордоном, і про те, що мультфільм з великим задоволенням переглянули діти 15 країн світу.
     А тим часом, у їдальні на дітей чекали смачнющі солодощі від наших друзів: морозиво, банани та цукерки. Ну, а в кінці зустрічі, звичайно – автографи для всіх бажаючих і дружнє фото на пам`ять.
     Сподіваємось, що такі приємні зустрічі ще попереду. Чекаємо з нетерпінням!


     

04.06.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-