КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень біології     З 15.04. по 19.04.2019 р. в нашому закладі проходив тиждень біології, екології. Основною метою проведення тижня біології було виховання любові і дбайливого ставлення до навколишнього середовища.
     З метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнів до опрацювання додаткової літератури оголошено конкурс «Розгадування кросвордів, вікторин, ребусів» (6 кл.). Для розвитку творчих здібностей проведено конкурс «Екологічний бумеранг» (для учнів 8-9 кл.).


      Проведення інтелектуального конкурсу «Чи знаєте Ви рослинний і тваринний світ рідного краю?» спонукало учнів до актуалізації знань про природу.


      Урок-конференція «Рослини-символи України» спонукав учнів поміркувати про значення рослин у природі. Під час уроку учні дізналися які існують різноманітні цілющі рослин.


      Учні 8 класу добре розуміють поняття «екологічні проблеми», «екологічна катастрофа», як кожного небайдужого громадянина їх хвилюють ці питання. Своє бачення екологічних негараздів, їх можливі наслідки вони представили в екологічних листівках та плакатах.


      Було проведено виховний захід «Цей дивовижний світ птахів», метою якого було познайомити учнів 8-9-х класів з цікавими фактами про птахів. Учні підготували презентаційні матеріали про самих незвичайних птахів. Найбільш цікаві матеріали підібрані учнями у газеті «Птах 2019 року».


      У 10-11-х класах проведено захист презентацій «Інфекційні захворювання та їх профілактика». Обговорювались питання про шляхи зараження інфекційними хворобами, вплив цих хвороб на організм людини та як застерегти себе від зараження цими захворюваннями.


      В рамках тижня проведено загальношкільний екологічний рейд «Зробимо чистим довкілля!».
     

25.04.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-