КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень безпеки дорожнього руху     З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху з 06 травня по 12 травня пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найактуальніших проблем безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня була проведена інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя. Також було представлено план заходів:


      1. Здобувачі освіти 1 –А та 1-Б класів взяли участь в ігротеці «Дорожні знаки в пазлах», поглибили знання про правила дорожнього руху, повторили основні правила пішоходів і автомобілістів.
      Всі завдання проходили в ігровій формі, індивідуально та групами: «Віднови знак»,
     «Знайди пару»,
     «Так чи ні»,
     «Хто дотримується правил, а хто ні».
     2. У 2-А, 3 класі проведено гру-вікторину «Правила дорожнього руху знай – життя і здоров`я зберігай!»
     Практичне заняття «Безпечна дорога до школи»
     3. У 2-Б проведена класна година «Безпека дорожнього руху – це життя»
     З метою поглиблення знань про дорожній рух і дорожні знаки пройшла уявна прогулянка-екскурсія до Країни дорожніх знаків та перегляд відеоуроків тітоньки Сови.
     4. У 4-х класах проходив перегляд відеофільму «Дотримуйся правил вуличного руху», виховна година «Дорога до школи», виховний захід «Твій друг – безпечний рух» та моделювання проблемних ситуацій «Переходимо вулицю».
     5. У 5-6 класах екскурсія «Безпечна дорога до майданчику», цікава вікторина «Знай і вивчай правила дорожнього руху» та інформаційно-розважальна гра «Мій друг – безпечний рух» надихнули учнів до виготовлення стіннівок про правила дорожнього руху.
      6. Здобувачі освіти 7-8 класів з виступом агітбригади юних інспекторів руху «Руху правила єдині – поважати їх повинні» навчали молодших учнів правилам безпечної поведінки під час прогулянок, підготували та разом розгадували кросворди та ребуси на дану тематику.
     7.Здобувачі освіти 9, 10, 11 класів під час дозвілля на свіжому морському повітрі Азовського моря із задоволенням та піднесеним настроєм повторили правила дорожнього руху, вивчаючи сигнали регулювальника.
      8. З метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму учасників освітнього процесу в кожному класі написано диктант «Безпека на дорозі – безпека життя».
     9. Здобувачі освіти із задоволенням прийняли участь у конкурсі малюнку «Мій друг – дорожній рух!», спрямований на засвоєння правил дорожнього руху.
     10. На подвір`ї школи було проведено спортивні змагання між здобувачами освіти 5-11 класів, в результаті яких підсумували набуті знання про дорожній рух та отримали масу позитивних емоцій.
     Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.


     


     

16.05.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-