КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Всеукраїнський диктант національної єдності

    9 листопада в Україні традиційно відзначають День української мови та писемності. З нагоди цього свята з 2000 року проводиться Всеукраїнський диктант національної єдності. Уже не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови.

     Тож напередодні святкування Дня української писемності та мови, 08.11.2019 р., наш заклад долучився до щорічної акції «ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».

      В цьому році він об’єднав адміністрацію, вчителів школи-інтернату та здобувачів освіти 10-11 класів, які змогли перевірити свої орфографічні навички.

     Перед написанням диктанту учасники акції переглянули відеоролик про важливість єднання української спільноти в усіх країнах світу. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цього року було обрано тему «Від бересту – до «цифри».

     Здобувачі освіти нашої школи писали диктант з великим задоволенням, адже він символізує єдність та любов до Батьківщини. Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути взаємозв`язок з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку та збагачення.     

13.11.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-