КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Від зернини до хлібини

    Протягом тижня вихователі групи "Ласунчики" Яна Картамишева, Тетяна Жейнова та вчитель-логопед Христина Баранова знайомили малят з лексичною темою "Хліб". Малюки дізналися, що українці —хліборобський народ. Любов до хліба відобразилася й у традиційному меню українців, яке у всіх регіонах України в основному складалося з хлібних страв і борошняних виробів. Це і традиційні вареники, галушки, гречаники, сочники, млинчики, пиріжки.

      А щоб маленькі українці не тільки слухали розповіді дорослих, а й самі могли продовжувати й примножувати наші традиції, педагоги запропонували маленьким кухарям приготувати смажені пиріжки з картоплею. Для цього у закладі створено кабінет, спеціально призначений для навчання дітей кулінарному мистецтву та облаштований всім необхідним приладдям.

     Діти залюбки брали участь у всіх процесах приготування улюбленої страви.     Пиріжки власного виробництва вийшли настільки смачними, що зникали з тарілки ще теплими, оскільки втриматись і не спробувати таку смакоту дуже важко.     Радісні та щасливі обличчя дітей ще більше надихнули педагогів на нові звершення.     Тому у педагогів з’явилися плани познайомити дітей з приготуванням інших страв української кухні.

     

06.12.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-