КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Весняні канікули      Останній тиждень березня – це довгоочікувані канікули в нашій школі. Відпочинок був дуже активний і насичений цікавими подіями і зустрічами. Тиждень розпочався екскурсією «В гості до природи». Діти мали нагоду спостерігати, як пробуджується природа, як обдаровує світ дивною красою. Під час екскурсії була проведена бесіда «Значення природи для життя людини», з якої діти зрозуміли, що земля потребує їхніх рук та уваги.
     Надзвичайні враження залишились у дітей від Свята мильних бульбашок
     Відвідування кінотеатру
     Турніру з гри дартс «Влучний стрілець»
     Незважаючи на те, що були канікули і діти багато розважалися, вони не забували про свій інтелектуально-культурний розвиток. Відвідували бібліотеку, здійснили екскурсію по видатним місцям та пам’яткам рідного міста, на практиці повторювали правила дорожнього руху.
     Використовуючи комп’ютерні технології, розв’язували логічні завдання, вікторини, тести. Відпочивали в ресурсній кімнаті. Вчителі проводили індивідуальні заняття з невстигаючими та обдарованими учнями.
     Канікули пройшли «на ура!» – діти отримали заряд позитивних емоцій, бадьорості, прекрасного настрою, яких вистачить їм до наступних канікул.


     

04.04.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-