КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень української мови та літератури


Традиційно в березні місяці напередодні шевченківських днів з 5.03.2018 р. по 10.03.2018 р. в закладі пройшов предметний тиждень з української мови та літератури.

Учням 5 – 11 класів було запропоновано різноманітні й цікаві види робіт. Так, у рамках тижня презентовано учнівський літературний альманах «Проба пера» № 8, до якого ввійшла авторська казка з додатковим ілюструванням переможниці обласного Фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (Номінація літературний жанр «КАЗКОВА КРАЇНА», 2017р.) учениці 11 класу Світлани Руських.

Пройшов конкурс сенканів на теми: 5-6 класи - «Батьківщина», 7-8 класи - «Свобода», 9-11 класи - «Гідність».

Організовано літературні читання для школярів закладу: юні автори, які брали участь в обласних та Всеукраїнських літературних конкурсах, презентували власні художні твори.

Учні всіх класів із зацікавленням складали й розв’язували мовно - літературні кросворди, ребуси, вікторини тощо.

Вихованці мали змогу перевірити та закріпити свої знання в ігровій формі на сервісі Learningapps, виконуючи інтерактивні завдання з української мови та літератури.

Старшокласники, готуючись до ЗНО, створювали комп’ютерні презентації «Життєвий і творчий шлях українських письменників».

Усіх: і дорослих, і дітей – об’єднав флешмоб «Читаємо твори Шевченка разом», який був представлений на загальношкільному святі, присвяченому творчості великого Кобзаря.

16.03.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-