КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень читання «Країна казкова – країна книжкова»     Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємось до книги. Вона відкриває нам неосяжні обрії, розкриває таємниці природи, життя. З книгою ми навчаємось, з книгою ми відпочиваємо, з книгою ми мріємо. Завдяки книзі ми стаємо мудрішими.
      Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до нашої школи традиційне і довгоочікуване свято —тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, дні веселих пригод і літературних відкриттів. Цьогоріч свято тривало з 14 по 22 травня .
     Відкриття тижня супроводжувалося конкурсом «Найкращий декламатор». Діти із захопленням читали напам’ять поезії улюблених українських письменників.


     На другий день тижня у школі було проведено медіа-урок « Історія створення книги». Школярів вразили перші друкарські верстати та найперші книги, що винайшло людство.


     Протягом тижня учні прийняли участь у бліц- турнірі «Читати – це сучасно», який допоміг дітям зрозуміти користь інформації, отриманої з книжок, оцінити важливість набуття нових знань а також того досвіду, що несуть у собі книги. Для того, щоб пригадати мудрість нашого народу,був проведений конкурс на кращого знавця українських прислів’їв і приказок.


     Завершився тиждень читання літературними перегонами « Увімкни казку», де діти дружніми командами залюбки занурилися в казково - книжкову країну, з допомогою пантоміми показували улюблені казки.


     Підсумком тижня була інсценівка «Книжка захворіла» у ході якої діти повторили і закріпили основні правила користування книгою, пригадали на які види поділяються усі книги світу, а також намалювали малюнки «Моя улюблена казка» .


     Цей тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато неповторних вражень, додав нових знань і позитивних емоцій.


     

24.05.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-