КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень, присвячений вшануванню Дня народження Тараса Шевченка
     

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сили й живої снаги,
Ми вшануємо пам'ять Шевченка!     Відкриття Тижня відбулось для вихованців молодшої школи інформаційними хвилинками, під час яких вихователі Олена Скуйбіда та Олена Іотова ознайомили їх із біографією Т.Шевченка, його значенням для розвитку української літератури, провели вікторину «Біографічний та творчий шлях Т.Г.Шевченка», виразно декламували вірші про Великого Кобзаря, читали вислови відомих письменників, митців, літературознавців про Геніального поета.

     Колективна робота над творчим завданням "Плакат співпраці - Тарас Григорович Шевченко" вихованцям дуже сподобалося, діти виготовляли його з величезним захопленням. Вони зізналися, що завдяки творам Т. Шевченка навчилися любити природу, співчутливо ставитися до людей, зрозуміли, що значить любити Батьківщину й відчули цю любов у собі. Вихованці переглянули презентацію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

     Тиждень, присвячений вшануванню Дня народження Тараса Шевченка, є традиційною і невід’ємною часткою пізнання нашого Великого Поета, який став символом української нації, світочем української літератури.     

19.03.2020

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-