КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень основ здоров'я     «Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина»
      З 23 по 27 квітня у нашому закладі проведено Тиждень основ здоров'я, метою якого є формування умінь і навичок у створенні безпечних умов життєдіяльності, моделювання дій у різних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги.
      Протягом тижня учні старшої школи приймали участь в отриманні та закріпленні знань, вмінь та навичок з різних тем безпеки життєдіяльності, розв’язували цікаві кросворди, шаради, головоломки, ребуси, виготовляли газети на теми: «Здорове харчування», «Хвороби цивілізації», «Екологія і людство», «Абетка пішохода», «Скажімо «НІ!» шкідливим звичкам». Було проведено гру з учнями 8-9 класів «Маршрут безпеки», в якій діти дізналися більше детальної інформації про СНІД. Із зацікавленням переглянули кінострічки до роковин Чорнобиля. Проведено навчальні тренування з відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій (евакуація учнів з приміщення школи), надання першої долікарської допомоги.


     З метою ознайомлення учнів із роботою штабу цивільного захисту відбулася екскурсія до міського центру цивільного захисту, яку провів Ткачов Олексій Федорович, завідувач Бердянських курсів ІІІ категорії НМЦ, ЦЗ та БЖД Запорізької області. Учні 5,6,7 класів отримали знання: з евакуації в разі виникнення надзвичайних ситуацій, обережного поводження з незнайомими речами, вивчили сигнали оповіщення та перелік необхідних речей, які треба взяти із собою на випадок тривоги. Спілкування з фахівцем надзвичайно зацікавило дітей, тому вони задавали багато питань та отримали вичерпні відповіді на них.


     Учні молодших класів ознайомилися з усіма видами надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в нашій області: пожежі, повені, урагани, грози. На практиці закріпили правила використання протигазів та дізналися про їх різновиди, відпрацювали навички надання першої долікарської допомоги.
      Діти подякували Олексію Федоровичу за цікаву та змістовну інформацію, та пообіцяли виконувати всі правила з безпеки життєдіяльності.


     Сьогодні проблема безпеки стоїть дуже гостро, тому на школу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

07.05.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-