КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень історі


«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», ? цей вислів М. Рильського нині актуальний, як ніколи. Знати і пам’ятати історію своєї держави, свого народу – це обов’язок кожної людини, кожного українця. Адже історія – це найцінніша книга, з якої можна черпати мудрість для побудови гідного майбутнього.

Саме тому, з метою поглиблення знань з історії та прищеплення любові до вивчення минулого, у нашій школі з 16 по 21 квітня проходив тематичний тиждень історії. В рамках якого учні виконували творчі завдання, проводили дослідницьку роботу, працювали індивідуально, у парах та групах.

Одним з найцікавіших був урок-суд над А.Гітлером, де учні мали змогу не тільки продемонструвати результати своєї дослідницької роботи, а й відчути себе представниками юридичних професій: прокурором, адвокатом, суддею.

В 11 класі урок на тему «Євроінтеграція України» проходив у вигляді дискусії. Учні працювали у парах, представляючи найвпливовіші країни Європи: Велику Британію, Францію, Німеччину, а також нашу державу – Україну. Доповіді, висновки і узагальнення, зроблені 11-класниками допомогли їм краще зрозуміти політичну та економічну ситуацію в Європі, визначити роль і місце України, зрозуміти важливість евроінтеграційного процесу.

Для наймолодших учнів середньої ланки – 5-класників – урок-брейн-ринг став вже улюбленим. Працювати у групах, змагатись один з одним – це весело і водночас пізнавально. Такий урок якнайкраще сприяє міцному засвоєнню нових знань.

Цікавим видом роботи виявилось написання листа майбутньому 5-класнику, у якому діти розповідали своїм друзям з 4 класу про нову дисципліну – «Історія України».

Проведений у 9 класі урок-аукціон знань став для учнів пізнавальним і цікавим, оскільки «лотерейний білет» вони могли придбати лише завдяки своїм знанням.

Результатами тижня стали виготовлені учнями 9, 10, 11 класів стіннівки «Винаходи ХІХ, ХХ, ХХІ століть», а також оновлення галереї історичних портретів та малюнки учнів 5 класу до теми «Голодомор 1932-1933 рр. в Україні».

27.04.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-