КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень географії


З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 19 по 23 березня 2018 року в школі проходив Тиждень географії. Девізом Тижня були слова:"Не знаю - прочитаю, не вмію - навчусь. Але в географії я успіху доб’юсь !". В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи: інтелектуальна гра «Юні природознавці» (3-4 класи, 5 клас) – розподіл на команди, робота біля дошки та біля карти, командна робота

перегляд відеофільму «День весняного рівнодення» (1-5 класи),

конкурси малюнків «Земля-мій дім» (3-5 класи) та стіннівок «Навколо світу: материки» (6-10 класи), інтерактивна географічна гра «Найрозумніший».

Участь школярів у підготовці позакласних заходів відкриває широкі можливості для формування практичних навичок роботи з різноманітними джерелами знань - картою, книгою, Інтернетом тощо. Спільна творча робота зближує учнів та вчителів, сприяє формуванню справжнього колективу однодумців. Заходи були спрямовані на виховання цілеспрямованості, колективізму, наполегливості у досягненні поставленої мети. Вчитель географії Кузнецова Ольга Сергіївна вважає, що мета поставлена при проведені тижня, досягнута.

Використання індивідуальних та групових видів робіт,

активних та інтерактивних методів стимулюють учнів до участі у заходах, сприяють встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Творчість наших учнів - Стінгазети на тему «Навколо світу: материки»
6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

27.03.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-