КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень дорожнього руху

    15 листопада 2019 року в рамках Тижня дорожнього руху здобувачі освіти початкової школи провели Єдиний національний урок «Безпечна країна», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, дорогах, у транспорті.

Захід відбувся в формі творчої гри-змагання. Команди «Пішоходи» та «Водії» презентували себе. Відгадавши ребус, отримали завдання на визначення назв дорожніх знаків, взяли участь у вікторинах «Юні інспектори дорожнього руху», «Автомультик», розгадали «Дорожній кросворд».

Під час виконання завдань учасниками команд та їхні вболівальники теж не гаяли часу: відгадували загадки, грали в ігри: «Заборонено-дозволено», «Знайки». Музична пауза з танцювальними елементами під ритмічну пісеньку водіїв звеселила, внесла розкутість, зарядила енергією та позитивом всіх присутніх.

На завершення з великим задоволенням всі переглянули мультфільми з улюбленими героями: Поліцейською, Пожежною машинами, Тракторцем, Робіком, Зай і Чиком.Творча гра «Дорога від дому до школи» 1 клас

У рамках Тижня дорожнього руху, 12 листопада, учні 1-го класу вивчали правила дорожнього руху, призначення дорожніх знаків та світлофора. Діти з задоволенням відгадували загадки по темі та відповідали на запитання вікторини.

Закріпивши свої знання з ПДР, учні оформили плакат «Безпека на дорозі», щоб усі, хто проходив повз ігрової кімнати, могли переглянути і повторити правила. Ми впевнені, що першокласники усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, адже від цього залежить їх життя і здоров`я.

Здобувачі освіти 5 – 11 класів взяли участь в заходах: гра «Скринька безпеки», вікторина «Безпека на дорозі», перегляд відеофільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам», виготовлення стіннівки «Твій друг-безпечний рух», засідання круглого столу «Причини та проблеми виникнення ДТП», година спілкування «Правила безпечної поведінки на дорогах», вікторина «Безпека автотранспорту-запорука твого життя».Усі проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.     

18.11.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-