tElementById(imgId); selectDom = xoopsGetElementById(selectId); imgDom.src = "http://localhost/runcms/"+ imgDir + "/" + selectDom.options[selectDom.selectedIndex].value; } function justReturn() { return; } function openWithSelfMain(url,name,width,height) { var options = "width=" + width + ",height=" + height + "toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes,resizable=yes,copyhistory=no"; new_window = window.open(url, name, options); window.self.name = "main"; Тиждень безпеки життєдіяльності

 

КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень безпеки життєдіяльності


В рамках Місячника безпеки життєдіяльності в початковій школі проведено Тиждень безпеки дитини. Метою проведення є поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей ; вироблення умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Проведено ряд заходів: Захід « Азбуку дороги треба знати , щоб життя урятувати»
флешмоб « Набирайся сили й духу – йдемо в гості до правил руху»
вікторина «Важливі знаки на дорогах»
заняття «В гостях у світлофора»
заняття «Подорож дорогами нашого міста»
гра «Це повинен знати кожен»
бесіда «Вогонь - друг, вогонь - ворог»
виступ агітбригади «Знаєш сам – навчи іншого»
перегляд мультфільму «Вперед, вогнеборці!»
Для дітей підготовчого, 1 - 4 класів провели захід « Азбуку дороги треба знати , щоб життя урятувати». Приємною несподіванкою став виступ дітей 4 класу, які показали флешмоб «Набирайся сили й духу – йдемо в гості до правил руху» .

Актуальними були питання значення дорожніх знаків. Учні 3 -А класу підготували тести для вікторини «Важливі знаки на дорогах»,

а учні 3 – Б склали загадки і вірші про ці знаки.

Для дітей була цікавою і повчальною зустріч з поліцією міста. Правоохоронці розповіли дітям про проїжджу частину вулиці, рух транспорту і регулювання його світлофорами.

Вчитель підготовчого класу Коновалова С.Я. провела з дітьми заняття «В гостях у світлофора» під час якого закріпила елементарне уявлення про вулицю, дорогу, тротуар, знання кольорів світлофора та вчила малювати пальчиком світлофор.

У 1- А класі було проведено заняття «Подорож дорогами нашого міста» на якому вчитель Шевченко А.С. розповіла про значення світлофора на вулиці.

Діти нашої школи побували на екскурсії в пожежній частині , де познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Працівники пожежної частини показали пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників.

Діти не тільки побачили пожежну машину, різноманітне обладнання для гасіння пожежі, а й посиділи в самій машині, потримали в руках водяний шланг, послухали цікаву розповідь про засоби пожежогасіння, важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку. Діти були в захваті та на мить відчули себе справжніми пожежниками.

Хлопчики вирішили обрати собі професію пожежника, щоб допомагати людям і приборкувати вогонь.
Учні 1 - Б класу провели гру «Це повинен знати кожен», в якій вчилися знаходити вихід із небезпечних ситуацій.

У 2 класі було проведено бесіду «Вогонь – друг,вогонь - ворог» ,під час якої вчитель Фролова Л.В. продовжувала вивчати з дітьми правила пожежної безпеки

Підсумком тижня безпеки став виступ агітбригади «Знаєш сам – навчи іншого», який провели найкращі знавці правил безпеки життєдіяльності і перегляд мультфільму «Вперед, вогнеборці!».
В класних куточках оформлено наочність, розроблено поради, рекомендації та пам’ятки «Бережемо життя і здоров’я дітей», «Правила пожежної безпеки», «Безпека дорожнього руху».
Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а звучить у нашому закладі постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться дітям в майбутньому.

20.11.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-