КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Свято Весни      З теплими промінцями сонечка до нас приходить весна і не можна не віддати їй шану, адже весна – це жінка, яка дарує світові нове життя, надихає на нові звершення, на творчість.
     7 березня шкільний колектив радо привітав всіх жінок нашої школи із весняним святом та подарував свої творчі сюрпризи під час концертної програми. Звичайно, у цей день більшу частину роботи чоловіки взяли на себе, але й без дівчат не обійшлося, бо вони є справжніми перлинками творчих колективів школи.
     Святкова програма виявилася різноманітною, з добрим гумором, насичена лише позитивними мажорними нотками, тому й глядачі не стримували емоцій та не шкодували оплесків на честь артистів.
     На завершення концерту викладачі та учні презентували свої спільні танцювальні композиції, класичні та сучасні, але від усієї душі та з добрими побажаннями.
     Чудово прибрана зала, весняний настрій в піснях та віршах, дотепний гумор зробили свою справу. Тому, сподіваємося, святкова натхненна атмосфера ще надовго збережеться у школі.


     

11.03.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-