КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Свято першого дзвоника     Перший дзвоник – справжнє свято чудес. Діти пройшли під райдужною аркою з вишитих рушників, що символізує початок нового навчального року. Наші кращі педагоги, Біловицька Ірина Олександрівна та Дудкіна Оксана Вікторівна, будуть впроваджувати засади «Нової української школи».
     Наймолодших здобувачів освіти чекають світлі класи, обладнані сучасною технікою та всіма необхідними навчальними матеріалами для забезпечення всебічного розвитку дітей.
     Під час урочистостей дітей, їх батьків та колектив школи привітали, депутат міської ради Безродня Жанна Віталіївна та голова комітету мікрорайону «Азмол» Мозохін В’ячеслав Михайлович. Вони подарували школі сучасну магнітну дошку - флепчарт та передали вітання від народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарьова.
     Веселий шкільний флешмоб та зворушлива композиція з рушниками від вихованців дошкільної групи та їх вихователів додали святу почуття родинності та єдності.
     Сьогодні, вперше, всіх запросили сфотографуватися у святкових тематичних фотозонах, розгорнулась справжнісінька фотосесія. Багато позитивних емоцій діти отримали від свята, від спілкування один з одним, від зустрічі з вчителями та вихователями після літніх канікул.
     Щасливого навчального року, любі наші діти!
     

03.09.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-