КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Святкова хуртовина!      Сніжною хурделицею промайнув святковий тиждень у школі. І хоча новорічні святи лише починаються, у школі вже давно святковий настрій та здійснення творчих задумів. Вихованці разом із своїми наставниками змогли створити справжні казки біля новорічної ялинки, розкрити свої творчі здібності, повеселитися від душі та подарувати святковий настрій іншим.


     Учні 1-4 класів показали на сцені казку про дивні пригоди чарівних казкових героїв, у якій взяли участь і викладачі, і батьки. Багато яскравих карнавальних костюмів, бажання справити незабутнє враження на глядачів лише підсилили святковий дух свята.
     Учні 5-8 класів вразили всіх своїм артистизмом, своїм вмінням співати, грати драматичні ролі, танцювати, піддаватися ігровому азарту в веселих конкурсах. Свято вийшло чудовим!
     А вихованці 9-11 влаштували на сцені просто феєрверк емоцій. Виявилися талановиті актори, співаки, танцюристи, азартні та кмітливі гравці. Діти із задоволенням використовували свій творчий потенціал. А які були хороводи! Запальні, по-зимовому хуртовинні! Жоден з дітей та викладачів, що були присутніми, не змогли всидіти на місці і ставали у дружнє коло танців народів світу та новорічних хороводів навколо ялинки.
     Чекаємо на Різдвяні свята та вітаємо всіх з наступаючим Новим роком!


     

28.12.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-