КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Співпраця вчителів-логопедів     В Міжнародний день логопеда наш заклад гостинно приймав фахівців інклюзивно-ресурсного центру м.Бердянськ . Спільне засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів Бердянської санаторної школи і інклюзивно- ресурсного центру
      пройшло у форматі коуч-сесії. Тема, яка була запропонована до обговорення, є проблемною у галузі корекційної педагогіки: «Інноваційні психолого-педагогічні технології компенсаторного впливу на розвиток дітей із ЗНМ.»


      Формат зустрічі дозволив спеціалістам не тільки прослухати важливу інформацію, підготовлену логопедами нашої школи, а і вступити в активне обговорення, поділитись власним баченням цієї проблеми у повсякденній роботі вчителя-логопеда.


      Також у роботі методичного обє'днання відбувся «Логопедичний брифінг» на тему: «Умови ефективного впливу дидактичних ігор на активізацію комунікативної та пізнавальної активності дитини з порушенням мовлення. Особливості використання гри та ігрових ситуацій у корекційному процесі». Це дало змогу фахівцям ІРЦ ознайомитись з практичним досвідом вчителів-логопедів Угнівенко Г.В., Касінової М.В., Лавракової Н.С., Баранової Х.Є.
     Дидактичні ігри та дидактичні посібники, розроблені і виготовлені власноруч нашими спеціалістами були представлені на виставці, яка дуже зацікавила гостей і одержала схвальні відгуки
     Фіналом зустрічі став майстер-клас «Технологія створення дидактичного матеріалу з корекційною направленістю для дітей з порушенням мовлення» (виготовлення іграшки для розвитку дрібної моторики рук).
     

20.11.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-