КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна
      Осіннього сонячного ранку 18 жовтня 2018 року в затишній світлиці нашої школи відбулося урочисте відкриття і проведення І етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11 класів. У Конкурсі взяли участь 20 найактивніших творчих вихованців закладу.
     Розпочато урочистий захід було поезією Тараса Шевченка «Мені однаково, чи буду…» у виконанні учениці 8 класу Солов’ян Аліси.
      Традиційно презентовано твори з учнівського літературного альманаху «Проба пера». Його активна дописувачка, неодноразова учасниця та переможниця обласних літературних конкурсів, учениця 11 класу Євстафієва Вікторія прочитала власну поезію «В моєму серці б’ється Україна…».
     Для творчого натхнення учасників було використано відеопрезентацію творів Шевченка - художника, пролунали рядки поезій, крилаті вислови безсмертного Кобзаря.


      Уперше в Конкурсі взяли участь творчі п’ятикласники: Масакова Вікторія, Пустова Юлія та Герасименко Микита.
     Обдарована молодь зацікавлено та відповідально виконувала завдання Конкурсу, адже участь у таких випробуваннях – це унікальна можливість продемонструвати свої таланти.
     

23.10.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-