КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Вересень в Бердянську дуже насичений святами

     Вересень в Бердянську дуже насичений святами, і наші вихованці беруть найактивнішу участь у загальноміських та шкільних заходах з нагоди Дня міста. Традиційне запрошення відвідати показові виступи службових собак, організовані міським клубом службового собаківництва, справжнє свято для дітей. Можна побачити роботу собак із затримання порушників, поспілкуватися з четвероногими друзями і взагалі, побути в компанії найщиріших істот, які вражають своїм розумом, дисципліною та відданістю людині.
      Організатори не зупиняються лише на цьому. Щороку вони влаштовують для дітей ігрову програму, під час якої вихованці заряджаються струменями позитивної енергії. Діти під керівництвом аніматора співають, танцюють, грають у різноманітні інтелектуальні та рухливі ігри та отримують за свою активність нагороду.
     А солодкий стіл, традиційно організований у стінах нічного клубу «Ріо» - це ще одна приємна подія, яка лише додає смаку у це свято.


     В цьому році свято продовжилося у стінах міського центру культури і відпочинку, де на наших дітей чекала несподівана зустріч. Знімальна група дитячого міжнародного гумористичного кіножурналу «Байки» запросила наших глядачів на творчу зустріч. Діти наживо побачили творчу команду кіно діячів, змогли поспілкуватися зі своїми однолітками – бердянськими акторами кіножурналу та переглянули декілька свіжих серій улюбленого дитячого фільму.
     Хочеться подякувати всім небайдужим людям, які турбуються про різноманітне та яскраве дозвілля дітей. А наразі свято продовжується, заходи до Дня м. Бердянська набирають обертів, тож чекаємо на свіжі новини. До зустрічі!


     

19.09.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-