КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


День шкільного самоврядування      Вже традиційно напередодні свята Дня працівника освіти на один день у нашій школі відбулися великі зміни, 04.10.2018 року – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме старша ланка здобувачів освіти нашої школи.


      Вони ретельно готувалися до цього дня і, звичайно, хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що говорили на педагогічній раді при підведенні підсумків.


     Директор школи , Євстафієва Вікторія (учениця 11 класу) та її заступник, Ливандовський Роман, (учень 11 класу) розпочали нараду зі своїх особистих вражень. Юні педагоги ділилися враженнями, запитували один одного, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки.


      Усі прийшли до висновку, що бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає. Діти впевнені, що під час уроку головне – взаємодія між вчителем та учнем, коли вчитель навчає, а учень вчиться.


      День шкільного самоврядування пройшов на високому рівні. Цей день став справжнім подарунком для вчителів школи, а для дітей новим досвідом у спілкуванні з молодшими школярами.
     

09.10.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-