КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


«Розумні діти»     2 червня наші вихованці були запрошені на благодійний фестиваль «Розумні діти», який відбувся у міському парку ім. П. П. Шмідта. Цей фестиваль вже втретє проводиться у нашому місті. Завдяки підтримці суспільної організації «Сяйво надії», це свято подарувало дітям багато яскравих емоцій.


     Для наших маленьких учасників був підготовлений чудовий концерт за участю ансамблю естрадної пісні «Шанс» (керівник – Оксана Черкес) та веселі ігри з казковими героями.
      Відділ сім’ї, молоді та спорту Бердянського міськвиконкому підготував для наших вихованців приємні подарунки і смачне морозиво.


     А потім діти мали змогу взяти участь у незвичайних майстер-класах, власноруч виготовити іграшки, розмалювати казкову хатинку та сфотографуватися у яскравих фото-зонах.


     Висловлюємо щиру подяку начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради Шумілову Вадиму Геннадійовичу, спеціалісту відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради Полієвець Ганні Олександрівні, автору і керівнику цього заходу Оксані Миколаївні Антолік та колективу БК «Маяк» за багаторічну турботу про наших вихованців.

04.06.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-