КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Тиждень математики в початковій школі


Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань, що стоять перед педагогами нашої школи. Вже стало традицією щорічно проводити тижні математики в початковій школі з метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до цієї науки. В поточному навчальному році Тиждень математики проходив з 10 по 13 квітня .

На кожен день було сплановано заходи: конкурси, змагання, математичні свята, ігри. Відкриття розпочалося лінійкою, на якій учні познайомились з планом проведення Тижня математики. Протягом тижня учні школи виконували цікаві завдання : розгадували ребуси, кросворди, розв’язували задачі на логічне мислення.

На свято «Математика – цариця наук» до дітей завітали казкові герої зі своїми загадками, задачами- жартами, іграми, друзями цифрами та знаками дій.

Цікавою виявилася для учнів гра «Математика навколо нас». Діти отримали емоційно-позитивний заряд, кожен працював із захопленням та ентузіазмом.

12 квітня проведено усний журнал «Математичний карнавал», де учні познайомилися з цікавими фактами із життя відомих математиків.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, мислення. Протягом Тижня математики впевнились, що діяльність дитини успішна тоді, коли вона здійснюється за бажанням і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.

23.04.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-