КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Профільне навчання

    10-11 класів в нашому закладі спрямовано на врахування інтересів, нахилів і здібностей кожного здобувача освіти. Такий підхід до організації освіти старшокласників не лише найповніше реалізує принцип особистісно орієнтованого навчання, а й дає змогу створити найоптимальніші умови для їхнього професійного самовизначення, подальшої самореалізації та соціальної адаптації. Вони вивчають основи кулінарії, роботу з елементарними побутовим електротехнічним приладами, обрабоку металу та деревини. Заняття проводяться в сучасних класах, оснащених необхідним обладнанням, пристроями, інструментами, матеріалами.


     На уроках куланарії вивчається технологія обробки всіх видів продуктів, приготування страв з овочів, м`яса, риби, фруктів та кондитерських виробів. Приділяється увага естетичній презентації усіх страв і напоїв.
     Відповідно до сучасних вимог обладнана майстерня з оброблення деревини, металу, ремонту електричних приладів. Ця діяльність дає можливість здобувачам освіти познайомитись з основними процесами роботи на верстатах та отримати навички, необхідні у подальшому житті. Кожен учень отримав дорогий для нього подарунок, зроблений своїми руками.
     

25.10.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-