КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


День Землі


Лише зрозумівши природу,
людина зрозуміє саму себе...


     Щорічно, 22 квітня люди всієї планети відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським святом любові та турботи за наш спільний дім – Землю. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем екології люди проводять різні яскраві і корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
     Учні 1-4 класів прийняли участь у виховному заході «Земля – наш дім». Метою якого було показати взаємозв'язок людини і природи, розуміння необхідності бережливого ставлення до навколишнього середовища, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, розвивати пізнавальний інтерес, людяність, доброту.
     Було проведено екологічний марафон, в якому діти мали змогу і повчитися, і пограти, і зробити корисний внесок у життя природи. Учні повторили назви птахів, звірів, комах. Дізналися багато цікавого з їх життя. Відгадували загадки, ребуси, читали вірші.
     Мали змогу доторкнутися до природи, висаджуючи квіти та наводячи лад на шкільному подвір'ї.
     Діти отримали багато цікавої та корисної інформації. Вони зрозуміли, що кожен повинен бути розумним, бережливим, допитливим у взаєминах з природою, бо жити щасливо і жити у злагоді з природою – одне і те саме.
     В рамках весняної акції «Посади своє дерево» до Міжнародного Дня Землі – 22 квітня 2019 року здобувачі освіти 5-11 класів з метою набуття досвіду зі створення зелених насаджень та опіки над ними, дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, спираючись на програму «Ліси Запорізького краю», зробили особистий внесок у примноження краси рідної школи, поліпшення стану довкілля школи, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. Рання весна нагадала нам про необхідність дотримуватися порядку у нашому життєвому просторі. Тож учні взяли участь у весняній акції, мета якої – колективною працею провести благоустрій шкільних територій. Адже ця благородна справа допомагає очистити не тільки землю, а й душу, а також об’єднати патріотів у діяльності із збереження довкілля. Саме такі благородні справи сприяють не тільки озелененню міста, а й вихованню у підростаючого покоління відповідальності за екологію планети, бережливого ставлення до живої природи та потребу змінювати світ на краще власною працею. Кожне посаджене дерево – це здобуток для екології і здоров’я людей.


      Нехай кожен куточок України буде мальовничим!
     

25.04.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-