КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
Головна


Покрова Святої Богородиці
     У щедру та чарівну пору року – осінь, приходить до нас свято, шановане ще з козацьких часів – Покрова Святої Богородиці. У цей великий день думками повертаємось до нашої давньої історії. Повертаємось для того, щоб згадати всіх героїв української землі і доземно вклонитись світлій пам’яті славного козацтва.

     Наші учні вже мають певні знання, бо кожен з них чув про козаків. Але завдяки проведенню цілого ряду заходів, вони ще раз переконалися: унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. У козацьких забавах приймали участь дві команди, до складу яких входили здобувачі освіти 5 – 11 класів, на них чекали різні конкурси на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва. Учні нашої школи продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках. Не залишився без уваги жоден хлопець, бо у кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

      До звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість додалися цього дня ще й інтелектуальні змагання. У групі здобувачів освіти 5-го та 6-го класів вихователями Оленою Миколаївною Зеленською та Наталією Федорівною Ноздріною була проведена «Козацька вікторина», до якої вихованці готувались заздалегідь, збираючи інформацію за темою з різних джерел: інтернету, книжок, журналів. Отримані знання були викладені здобувачами освіти по-різному: у вигляді лепбуків, стіннівок, словесних повідомлень, виставки малюнків. Призери та найактивніші були нагороджені солодкими призами.     

16.10.2020

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-