КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


«Первоцвіти – посмішка весни»     Тепле сонечко пригріває, всіх на вулицю закликає. Дошкільнятам молодшої групи «Сонечко» теж не сидиться в групі. Під час прогулянок діти спостерігають за яскравою зеленню барвінка, милуються первоцвітами – підсніжниками. Дітлахи дізналися, чому весну називають квітучою, уявили,про що розмовляють весняні квіти. Звернули увагу на дерева, які теж змінились: з?явились перші листочки, розпустились пухнасті бруньки на вербі. Малюки порівняли їх з котиками.


     Але весняний час дуже швидко минає, тому малята поспішили поділитися враженнями від побачених змін у природі за допомогою зображувальної діяльності. Діти разом з вихователями Мариною Гуськовою та Нелею Харченко організували виставку своїх робіт, яка прикрасила групу.


     На логопедичних заняттях вихованці ознайомились з назвами квітів та дерев, їх будовою. Діти ділились своїми враженнями від прочитаного вчителем-логопедом Тетяною Тхоренко вірша Т.Г. Шевченко «Встала весна», виконували психогімнастику. Різнобарв?я квітів допомогло провести цікаві дихальні та пальчикові вправи. Весна – це найкраща пора року!

01.04.2021


      Поділитися з друзями

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-