КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Останній Дзвінок – свято дітей     Останній Дзвінок – свято дітей, свято батьків, вчителів та вихователів. Декілька тремтливих хвилин і ця подія, ніби повітряні кульки, відлітає до історії школи та на все життя залишається у спогадах кожного з випускників. Приємною несподіванкою стали вітання Бердянського міського голови Володимира Павловича Чепурного та депутата Бердянської міської ради Жанни Віталіївни Безродньої. Шановні гості знайшли хвилинку, аби відвідати нашу гостину, привітати дітей та педагогічний колектив з успішним закінченням навчального року та пригостити солодким морозивом дитячу родину.


     Все було не так, як завжди: щемливо, родинно, у стінах рідної актової зали, де пройшли найурочистіші моменти шкільної круговерті.


     Випускники разом зі своїми наставниками з самого початку опинилися у центрі уваги та отримували безліч оплесків протягом всієї церемонії.


     Випускники 9 та 11 класів дали інтерв’ю шкільному кореспонденту з питань: «Які моменти шкільного дитинства найбільше запам’яталися?» та «Чи хотілось би вам повернутись у дитинство?»


     Для того, щоб підбадьорити випускників у цю хвилюючу мить, молодші школярі подарували випускникам і всім присутнім танок та пісню. А прощальний вальс, у виконанні учнів та вчителів став підсумком свята.


     Ще однією з добрих шкільних традицій, сподіваємось, стане висадження кущів калини на шкільному подвір’ї. І у цей святковий день, випускники 9 та 11 класів започаткували майбутню калинову алею під вікнами рідної школи.


     Повітряні кульки у небо, щирі вітання, побажання усього найкращого всім, хто багато років йшов поруч – все це було і залишається у пам’яті. В добру путь!

25.05.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-