КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Останній дзвоник

     Ще відлунює у блакитному небі останній дзвоник, а з теплого гнізда вже вилітають окрилені птахи. Наша школа знов випустила у цей яскравий світ своїх дорослих дітей.


     І хоча попереду державні іспити, вибір майбутньої професії, багато клопотів, хвилювань, але мить прощання зі школою особливою позначкою залишилася на серці і в душі.


     Свято останнього дзвоника – своєрідний звіт навчального року і шкільного життя цілком. І було ким пишатися! Багато призерів, лауреатів, учасників різноманітних конкурсів і фестивалів подарував цей рік школі. Діти під бурхливі оплески отримували грамоти та дипломи за свої досягнення, показуючи приклад тим, хто продовжуватиме навчальні та творчі справи у школі. Теплі слова, мелодійні вірші, пісня про школу, шкільний вальс у виконанні випускників змусили серця присутніх битися частіше, а змокрілі очі виблискувати в променях сонця, яке зранку видалося особливо яскравим та життєдайним. Тож побажаємо випускникам щасливої дороги до нових звершень, впевнених кроків і щирих почуттів.
     

03.06.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-