КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Осінній тиждень безпеки


Осінній тиждень безпеки-2017 в дошкільному відділенні відзначився різноманітністю і практичною спрямованістю проведених заходів.

Найменші вихованці з групи “ Ласунчики “ вправлялися у вмінні переходити вулицю,закріплювали знання про отруйні ягоди та небезпеку ігор з вогнем на багатофункціональному “ Чарівному килимку”,виготовленому вправними руками вихователів Т.В.Жейнової та Я.Р.Картамишенвої.

Вихованці групи “Веселка” під керівництвом вихователя Т.М.Шулькової складали власні розповіді про буденні справи пожежних і,найголовніше, про причини виникнення пожеж.

Педагоги групи «Чомусики» більше уваги приділили навчанню дітей правилам дорожнього руху.Вони запропонували малятам настільні ігри,вправи на електронному ігровому планшеті,роботу з навчальним плакатом.Підсумком такої насиченої програми стала сюжетно-рольова гра «Ми-пішоходи»,в якій і закріпили діти свої знання про дорожній рух та правила поводження на дорозі.

Вихователі групи “Сонечко” М.З.Гуськова,Н.Є.Харченко запропонували своїм малюкам авторські казки про Губку Боба та Вертоліт Рятувальник показати молодшим друзям за допомогою театру кухлів

А на макеті «Пожежа та її наслідки»,який виготовили ці творчі педагоги,діти вчилися приймати рішення відповідно до ситуації,використовуючи набуті раніше знання з безпечної поведінки.

Найсуттєвішим підсумком цього тижня стали казочки,складені вихованцями і показані молодшим дошкільнятам за допомогою настільного театру.(5714,5722,5735,5753)

Яскраву, насичену різними конкурсами та змаганнями, пізнавально-розважальну програму “Ми –рятувальники” показали найстарші дошкільники з групи ”Капітошка” (фото 5302,5342).

Але, яке ж було здивування дітей, коли вони побачили справжню пожежну машину, яка приїхала до нашого дитсадка.

Малюки емоційно відреагували, побачивши рятувальників. Діти уважно слухали інспектора пожежної частини, який цікаво, змістовно розповів про правила пожежної безпеки. Рятувальники під керівництвом начальника пожежної частини міста Д.В.Бойка показали сучасні прилади гасіння, якими оздоблена пожежна машина, дозволили дітям спробувати себе в ролі рятувальників

Малюки з цікавістю оглядали все обладнання пожежної машини та задавали рятувальникам питання.

Це відкрите заняття справило на наших вихованців незабутнє враження. Зустріч видалася напрочуд цікавою,приємною і захоплюючою, що не тільки у хлопчиків, а й у тендітних дівчаток оченята загорілись інтересом до пожежної машини. 9240, 9243, 9259, 9263,

Після побаченого і почутого діти глибше зрозуміли важливість та героїчність професії пожежного.

Ми щиро вдячні рятувальникам за цікаву розповідь та змогу дізнатися більше про їх небезпечну професію. Бажаємо вам, шановні вогнеборці, щастя,успіхів в усьому і звичайно,спокійної роботи без небезпечного вогню.

20.11.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-