КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Олімпійський тиждень

     В нашому закладі кожного навчального року у вересні стартує Олімпійський тиждень. Урочисте відкриття відбулося 9 вересня, присвячене Дню фізичної культури та спорту і старту шкільної спартакіади.


      Протягом тижня усі учні 1 - 11 класів змагалися з різних видів спорту. Для початкової школи був проведений теоретичний олімпійський урок. Здобувачі освіти уважно слухали історію виникнення Олімпійського руху. Дізналися, хто такий П’єр де Кубертен, що символізують переплетені олімпійські кільця на білому прапорі. А на завершення діти подивилися добрий український мультфільм «Як козаки Олімпійцями стали». Здобувачі освіти початкової ланки із зацікавленістю слухали історію виникнення Олімпійських ігор.


      Після навчання, на спортивних майданчиках, відбувалися змагання окремо для різних вікових категорій. Кожен з дітей намагався бути кращим у певному виді спорту. Бігали на швидкість, стрибали та кидали м’яча на дальність, на влучність, взяли участь в естафеті «Формула», в силовій вправі:хлопці - підтягування, а дівчата – підйом тулуба.


      Всі діти залишилися задоволеними, а для нас, вчителів фізичної культури, попереду підрахування результатів та визначення кращих у кожному виді змагань.


      Олімпійський тиждень був насиченим, цікавим та змістовним. Учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій, з великим бажанням чекають на заняття в спортивних гуртках та секціях нашого закладу.
     

17.09.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-