КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Будь обережним на дорозі!


12 грудня відбулося свято у дітей 1-А, 2-А, 3-А класів, присвячене правилам дорожнього руху. Метою цього заходу стала систематизація знань учнів з правил дорожнього руху, прищеплення навичок правильної поведінки на вулицях міста, у дворі і міському транспорті, дотримання і усвідомлене виконання правил дорожнього руху.

На святі брали участь діти початкових класів ... Діти читали вірші, співали пісні, танцювали, відгадували загадки, брали участь у веселих іграх. Співробітники Державтоінспекції ГУМВС України в Запорізькій області відвідали наше свято, де провели інструктаж з основ Правил дорожнього руху, в ході якого найактивніші учасники отримали пам'ятні сувеніри з символікою ДАІ і значки зі світловідбиваючими елементами.

У дітей здійснилася мрія - сфотографуватися в патрульній машині ДАІ. У бувалих інспекторів ДАІ такий інтерес до їх робочої техніки викликав добру посмішку. Головне, щоб учасники руху пам'ятали: заходи безпеки при русі на будь-якому транспорті – гарантія безпеки не тільки для себе, але і для оточуючих.

Діти дуже вдячні за це свято своїй виховательці Скуйбіді Олені Євгеніївні та фахівцям з правил дорожнього руху.

15.12.2017

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-