КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Один день з шкільного життя НУШівців

     Кожен ранок здобувачів освіти першого та другого класів чекає традиційне ранкове коло, після якого починаються улюблені, цікаві уроки… Найбільший захват у молодших учнів викликають навчання грамоти та математика. Діти роблять свої перші кроки у освоєнні грамоти за допомогою інтерактивної дошки. Кожен знак, написаний маленькими пальчиками, є одним із перших дитячих досягнень у Новій українській школі, а чарівна дошка – засобом кращого сприйняття нових знань.


      Цікаві завдання, кольорові картки, ігрові прийоми, ситуації та улюблені «шість цеглинок» захоплюють малечу на уроках математики.


      Всі ми добре знаємо, скільки у дітей виникає питань щодо навколишнього світу, і найкращий спосіб знайти відповіді на ці питання – це урок «Я досліджую світ».


      Однією з новинок НУШ є парти-трансформери, які допомагають вчителю з легкістю організувати як індивідуальні, так і групові види робіт на уроках, а у дітей викликати інтерес та мотивацію до навчання.


      А після уроків треба й відпочивати… Веселі перерви проходять в справжніх осередках творчості. Чого там тільки не знайдеш?! Іграшки на будь-який смак, сучасні меблі, а крім того тепла дружня атмосфера роблять відпочинок веселим і цікавим.
     

23.09.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-