КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Недільна прогулянка

    У минулі вихідні учні 2б, 3б та 8 класів з вихователем Корнієнко О. Я. здійснили різноманітну й дуже корисну прогулянку містом. Діти відвідали краєзнавчий музей м. Бердянська, де познайомилися із знахідками історичних розкопок, побачили зразки ремісничих виробів, зброї, побутових речей минулого століття. Учні поглибили свої знання про тваринний та рослинний світ нашого краю, довідались про історичне минуле Бердянська.

Далі шлях привів до міського зоологічного клубу «Неон», де екскурсанти мали змогу побачити різноманіття тваринного світу, процес годування тварин, поспілкуватися з мешканцями зоопарку.

Та коли повернулись до школи, на всіх чекала приємна зустріч. І хоча гості завітали з подарунками – живими папугами до найменших вихованців, вони радо приділили увагу і іншим дітям. А хлопці не втрималися від спокуси вдягнути захисні шоломи та сфотографуватись верхи на справжніх квадроциклах. Ця можливість справила особливі враження та принесла неабияке задоволення.

Хочеться щиро подякувати всім друзям, які наповнюють наше життя позитивними емоціями! Ці вихідні пройшли цікаво та весело завдяки вихователю Корнієнко Оксані Ярославівні.

     

26.11.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-