КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


На Святого Миколая      Святковий ранок 19 грудня для учнів молодших класів почався, як завжди, із сюрпризів. Кожен знайшов під своєю подушкою солодкий подарунок, а бажані гості, які принесли свої привітання з цим чарівним святом, подарували гарний настрій на цілий день.


     Наші сусіди, учні гімназії «Сузір’я» завітали на шкільну сцену зі щирими вітаннями та приємними подарунками. Вони розповіли школярикам про історію та значення цього чарівного свята, подарували дітям корисні речі та солодощі.
     До цих вітань приєдналися представники Бердянського прикордонного загону, які несуть свою невтомну варту на кордонах нашого міста, але знайшли час привітати дітей та пригостити їх солодкими фруктами та цукерками.
     А потім справжнього драйву принесли із собою представники студентської ради Бердянського педагогічного університету. Діти грали у ігри, малювали, відгадували загадки, танцювали, моделювали новорічні костюми із підручних матеріалів, а головне – отримали неабиякий позитивний настрій. І, звичайно, кожен отримав свій подаруночок від Святого Миколая.
     20 грудня свято продовжилось і зранку до нас завітали наші постійні друзі, колектив клубу «Маяк» та агентства урочистостей «Фурор». Бібліотекарі клубу привезли у подарунок дітям повчальну лялькову виставу про заходи безпеки взимку. А потім влаштували справжню ігрову феєрію з веселими конкурсами та чарівним снігом. Діти були у захваті від позитивних емоцій і радо брали участь у рухливих іграх.
     А колектив навчального центру «Cool English» подарував вихованцям багато корисних подарунків.
     Велике спасибі нашим друзям за добрі справи та корисний час, який вони подарували нашим вихованцям.


     

24.12.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-