КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Металевих справ майстри      Коваль – одна з найшановніших і найдавніших професій в Україні. Діти дошкільних груп «Сонечко» , «Веселка» та учні старшої школи нашого закладу зустрілися зі справжнім майстром металевих справ, вчителем зварки та ковки Бердянського машинобудівного професійного ліцею, учасником фестивалю ковалів «Сталева хвиля» Олександром Шапошником.

Олександр Миколайович подарував нашому місту багато цікавих, різноманітних виробів та споруд з металу. Талановитий коваль продовжує донині славні українські традиції. Він продемонстрував свою майстерність нашим вихованцям. Спілкування з вогнем – це видовище, яке зачаровує, тому і маленькі, і старші учні охоче спілкувалися з майстром ковальського мистецтва.
     З метою профорієнтації та підняття престижу однієї з найдавніших професій, коваля, було проведено майстер-клас для дітей. Не тільки хлопці, але і дівчата (невипадково, мабуть, двоє з них мають прізвища Коваленко та Коваль) із зацікавленістю та задоволенням виготовляли металеві вироби. Прийомом ручного кування металу, діти придавали виробу форму, використовуючи ковадло та молоток, приборкуючи в своїх руках мужній метал.


     Можливо для деяких наших учнів ця професія стане їх улюбленою справою на все життя.
     

06.11.2018

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-