КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
Головна


Шановні відвідувачі сайту!


Запрошуємо вас до віртуальної подорожі затишними куточками нашого великого будинку,який називається Бердянська санаторна школа.

Матеріальна база закладу дає можливість нашим вихованцям жити у комфортних умовах; навчатися, використовуючи найсучасніші засоби; розвивати свої природні здібності; одержувати своєчасну медичну допомогу; зміцнювати здоров’я засобами якісного харчування, фізкультури і спорту та за допомоги фізіотерапевтичних процедур.

     Завітаємо до затишних спальних кімнат

Ігрові кімнати для здійснення дитячих мрій

Куточки для активного відпочинку на свіжому повітрі

Нові знання малюки опановують у сучасних навчальних кімнатах

Учні початкової ланки навчаються у кабінетах , 3 з яких забезпечені обладнанням відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи».

Кабінети для середньої і старшої школи, 5 з яких обладнані інтерактивними комплексами.

Для психологічного комфорту й розвантаження здобувачів освіти маємо дві сенсорні кімнати та кабінет психолога

З метою удосконалення фізичних якостей вихованців в закладі функціонують спортивні зали -2, тренажерна зала та тенісна зали.

Право на вчасне і якісне медичне обслуговування забезпечують кабінети Медичного центру, які обладнані сучасною фізіотерапевтичною апаратурою.

До послуг вихованців - кабінет лікувальної фізкультури

Смачно приготовані, естетично сервіровані страви значно краще засвоюються дитячим організмом в просторій і світлій їдальні

Демонструють свої таланти вихованці закладу в актовій та музичній залах, які набувають неповторного вигляду в залежності від теми свята.     

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-