КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


З кожним роком покращується матеріально-технічна база нашого закладу

     Ось і цього року, до 1 вересня, справжньою несподіванкою і приємним сюрпризом стали сучасні інтерактивні дошки у кабінетах природничо-математичного циклу та ще в одному з кабінетів НУШ. Використання інтерактивної дошки економить час на уроці, дає більше можливостей керувати творчою дослідницькою діяльністю, удосконалює навички розв’язування задач, індивідуалізує навчальний процес, сприяє


     особистісно-орієнтованому розвитку творчої особистості й покращує мотивацію, робить заняття цікавим як для здобувачів освіти, так і для вчителя.


     Важливим є психологічний аспект використання інтерактивної дошки: сучасні школярі звикли через комп’ютери, смартфони, планшети сприймати нову інформацію, мають необхідні навички роботи з сенсорним екраном, тому без проблем навчились використовувати дошку на уроках математики, фізики, хімії, біології, інформатики, що забезпечує краще засвоєння матеріалу .


     Одним із засобів зацікавити здобувачів освіти стає модернізація способу подачі навчального матеріалу під час занять. Інтерактивні дошки, які встановили в кабінетах природничо-математичного циклу, стають відмінними союзниками у створенні якісної та цікавої освіти. 16 вересня в 7 класі пройшов урок з геометрії, на якому використовувалася інтерактивна дошка. Діти з зацікавленістю і задоволенням працювали на ній. Урок почався з перегляду відео матеріалу про відрізки та кути. А далі були практичні заняття з поясненням:креслення відрізків та Їх складових,креслення та вимірювання кутів.


     Використання інтерактивних дошок під час освітнього процесу пожвавлює атмосферу, піднімає настрій та активізує діяльність учнів на уроці, дозволяє здійснювати проектну діяльність, проводити роботу з обдарованими учнями, розвивати їх професійні компетенції. Здобувачі освіти нашого закладу вдячні за надану можливість радісно, змістовно та цікаво навчатись .
     

18.09.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-