КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Кольоровий тиждень в початковій школі

    В нашому закладі з 4 по 11 листопада відбувся кольоровий тиждень в початковій школі, який набув неймовірної популярності серед здобувачів освіти 1- 4 класів. Діти підтримали ідею проведення веселкового тижня восени, бо це саме той час, коли природа найбагатша розмаїттям кольорів.

      Розпочався Тиждень з подорожі до кольорової країни. Мандруючи її стежками, діти отримали цікаві завдання: намалювати долоньками картини природи, пройти квест, відгадати загадки, відповісти на запитання вікторини, виготовити поробку, віртуально приготувати салат.

     Кожний день тижня відповідав певному кольору та був незвичайним, яскравим і пізнавальним. Вівторок - день червоний. Він яскравий і святковий. Цей колір надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від негативних емоцій, викликає відчуття тепла. Діти мали змогу переконатися у цьому.     Середа виявилася дуже сонячною і яскравою, адже вона була жовтою. Це колір творчості, радості та оптимізму. Протягом дня початківці залюбки гралися, надували повітряні кульки, малювали жовті фрукти, фотографувалися. День минув швидко й весело.     Четвер – день зелений, ніжний, лісовий, приємний. Це колір природи, рослин. Отже в цей день ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим. Проводили кольорову вікторину, завдяки якій дізналися про розмаїття кольорів у нашому житті, а також перевірили свою кмітливість та інтелект.     П’ятниця - день синій, він холодний і спокійний. Його так багато на нашій планеті: колір повітря та легкої води, чари синього неба, колір вічності та глибокого спокою. А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.     Протягом тижня діти переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.     Кожен день Кольорового Тижня пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Вчитися через гру було надзвичайно цікаво і весело!     

18.11.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-