КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Кольорові долоньки

    Теплого, погожого дня вихователь групи «Ласунчики» Я.Картамишева запропонувала своїм вихованцям незвичайний захід: замість пензликів малювати долоньками і, навіть, ніжками.
     А де ж це краще зробити? Звичайно ж у нашій затишній альтанці! Діти відразу підхопили цю ідею і з захопленням почали виконувати колективний малюнок.
     Один відбиток ручкою або ніжкою - і малюнок майже готовий. А далі педагоги допоможуть перетворити його в дерево, квітку, лева, метелика, пташку або в яку-небудь іншу химерну фігуру.
     Діти дуже люблять брати активну участь в таких перетвореннях. Окрім задоволення, малювання ніжками і долоньками приносить велику користь. У малюків розвивається фантазія, логіка, уява, загальна і дрібна моторика, тактильні відчуття. Поряд зі знайомством з кольорами та їх відтінками, діти ознайомлюються з властивостями фарби.
     Таке малювання дуже позитивно вливає на психічний стан маленької дитини, залишаючи приємні спогади про щасливо та цікаво проведені дні у дитячому садочку.


      «Літо – наймальовничіша пора року!» - так сказали маленькі художники. Тепер теплі літні канікули закарбуються у пам’яті дітей посмішками щастя.


     

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-