КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР
  Головне меню  
Головна


Свято літніх та осінніх іменинників

    У нашому закладі стало доброю традицією відзначати дні народження вихованців усією нашою дружньою шкільною родиною. 24 жовтня відбулося таке довгоочікуване традиційне свято, як День літнього та осіннього іменинника, на якому привітали дітей, котрі народилися влітку та восени.Дуже сподобався нашим іменинникам конкурс «Чарівна коробка», де кожен гравець запускав руку в коробку і на дотик намагався вгадати, що за сюрприз йому дістався. Вгадав - молодець, забирай приз. Чи не вгадав - кладеш приз на стіл, а хід переходить наступному гравцеві. Граємо до тих пір, поки кожен отримає подаруночок з чарівної коробочки.
     Іменинники поділились на дві команди і взяли участь у конкурсі «Букет квітів». Кожен учасник повинен був намалювати квітку, повернутися назад і передати право малювати наступному імениннику. Виграла команда, яка створила букет першою.
     Весело пройшов конкурс для іменинників «Посмішка у подарунок». Що може бути миліше і дивовижніше - подарувати іменинникові свою посмішку! Наша наступна гра в цьому і полягала. Що почали усміхатися? Думаєте все так просто? А ось вам часточка лимона - кладемо її в рот і продовжуємо посміхатися так само чарівно. Чия ж посмішка виявиться найсмішнішою, щирою - той і переміг.
     Загалом, дітям дуже сподобалось свято, всі із задоволенням брали участь у всіх конкурсах, танцювали, співали і отримали заряд позитивних емоцій на весь день. А чудовим завершенням такого святкового та насиченого дня, стали подарунки для іменинників, солодкі цукерки та смачний пиріг.
     

28.10.2019

Поділитися з друзями

 

______________________________________________________________________


- Berdyansk children home & school-